TIPOVAČKA MS 2021

Autor: zeliii - Datum: 19 Květen 2021

Po roční pauze vynucené známými okolnostmi je zde opět Mistrovství světa. Loni plánované Švýcarsko bylo vynecháno, mělo následovat Bělorusko, kterému ale pořadatelství bylo odebráno a šampionát se tak nakonec odehraje v Lotyšsku, respektive v jeho hlavním městě Rize. Místo konání i reprezentační týmy jsou v plné přípravě a očekávání, věřme, že vše proběhne dle plánů.

Turnaj se odehraje v termínu 21. května až 6. června 2021. A jak je dobrým zyvkem přicházíme s tradiční Tipovačkou MS. Pravidla a systém se již léta nemění, vše má pod palcem Astix, známý to systematematik (a jeden ze dvou našich vrchních statistiků a cifršpionů). Správnost, funkčnost a regulérnost je tedy maximálně zaručena :)

Jako vždy, tak i letos budeme hrát o pěkné, hodnotné, ale i chutné ceny! Tentokrát odměníme prvních pět v pořadí. Tou hlavní tzv. štafetovou výhrou (tzn. výherce předešlého ročníku věnuje cenu pro vítěze následujícího) bude tato fešanda Chivas Regal 18 Jahre Gold Signature Blended Scotch Whisky - 0,7L 40% vol, která k nám připutuje přímo ze slezské metropole Opavy ;) Dalšími odměnami budou tradiční poukázky na konzumaci do Auto Da Fé a k tomu klubové i fanklubácké hokejové drobnosti a suvenýry.

Veškeré podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Tipujte a bavte se s námi!

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.