TIPOVAČKA MS 2021


Autor: zeliii - Datum: 19 Květen 2021

Po roční pauze vynucené známými okolnostmi je zde opět Mistrovství světa. Loni plánované Švýcarsko bylo vynecháno, mělo následovat Bělorusko, kterému ale pořadatelství bylo odebráno a šampionát se tak nakonec odehraje v Lotyšsku, respektive v jeho hlavním městě Rize. Místo konání i reprezentační týmy jsou v plné přípravě a očekávání, věřme, že vše proběhne dle plánů.

Turnaj se odehraje v termínu 21. května až 6. června 2021. A jak je dobrým zyvkem přicházíme s tradiční Tipovačkou MS. Pravidla a systém se již léta nemění, vše má pod palcem Astix, známý to systematematik (a jeden ze dvou našich vrchních statistiků a cifršpionů). Správnost, funkčnost a regulérnost je tedy maximálně zaručena :)

Jako vždy, tak i letos budeme hrát o pěkné, hodnotné, ale i chutné ceny! Tentokrát odměníme prvních pět v pořadí. Tou hlavní tzv. štafetovou výhrou (tzn. výherce předešlého ročníku věnuje cenu pro vítěze následujícího) bude tato fešanda Chivas Regal 18 Jahre Gold Signature Blended Scotch Whisky - 0,7L 40% vol, která k nám připutuje přímo ze slezské metropole Opavy ;) Dalšími odměnami budou tradiční poukázky na konzumaci do Auto Da Fé a k tomu klubové i fanklubácké hokejové drobnosti a suvenýry.

Veškeré podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:
http://fanklubpoldikladno.cz/tipovacka

Tipujte a bavte se s námi!

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!