TIPOVAČKA MS 2021

Autor: zeliii - Datum: 19 Květen 2021

Po roční pauze vynucené známými okolnostmi je zde opět Mistrovství světa. Loni plánované Švýcarsko bylo vynecháno, mělo následovat Bělorusko, kterému ale pořadatelství bylo odebráno a šampionát se tak nakonec odehraje v Lotyšsku, respektive v jeho hlavním městě Rize. Místo konání i reprezentační týmy jsou v plné přípravě a očekávání, věřme, že vše proběhne dle plánů.

Turnaj se odehraje v termínu 21. května až 6. června 2021. A jak je dobrým zyvkem přicházíme s tradiční Tipovačkou MS. Pravidla a systém se již léta nemění, vše má pod palcem Astix, známý to systematematik (a jeden ze dvou našich vrchních statistiků a cifršpionů). Správnost, funkčnost a regulérnost je tedy maximálně zaručena :)

Jako vždy, tak i letos budeme hrát o pěkné, hodnotné, ale i chutné ceny! Tentokrát odměníme prvních pět v pořadí. Tou hlavní tzv. štafetovou výhrou (tzn. výherce předešlého ročníku věnuje cenu pro vítěze následujícího) bude tato fešanda Chivas Regal 18 Jahre Gold Signature Blended Scotch Whisky - 0,7L 40% vol, která k nám připutuje přímo ze slezské metropole Opavy ;) Dalšími odměnami budou tradiční poukázky na konzumaci do Auto Da Fé a k tomu klubové i fanklubácké hokejové drobnosti a suvenýry.

Veškeré podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Tipujte a bavte se s námi!

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání chystáme autobus(-y). Zda a v jakém počtu se pojede závisí na zájmu fanoušků (viz. Přihlášky níže). Jednotná cena za cestu tam i zpět je 150 Kč. Vstupenky si zajišťuje každý sám (sledujte a kupujte nejlépe přes ON-LINE předprodej ZDE). Odjezdy od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Pá 21.1. BNO odj. 16:00
St 26.1. TRI odj. 16:00
Ne 30.1. CEB odj. 14:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě volejte na 608 481 451).