Tipujte mistrovství světa

Autor: zeliii - Datum: 27 Duben 2015

Domácí ligová sezona definitvně skončila - víme, kdo je vítězem ligy, stejně tak jako víme, kteří soupeři by nás měli čekat příští sezonu v druhé nejvyšší soutěži. Avšak blíží se ještě jeden z vrcholů hokejové sezony - a to domácí mistrovství světa. Ani letos Vás neochudíme o možnost zatraktivnit si divácký zážitek a zapojit se opět s námi do tipovačky.

Vzhledem k tomu, že mnoho zápasů má jasného favorita, dochází ke změně bodování. První krok výpočtu se nebude příliš lišit od současného. Nově bude za uhodnutou remízu pouze 30 bodů. Remíza bude nově zvýhodněna až v následujícím kroku. Druhý krok si klade za úkol zvýhodnit správné tipy na méně očekávané výsledky. Proto se tyto body budou násobit koeficientem. Tento koeficient bude představovat průměrný kurz vybraných sázkových kanceláří. Tento kurz můžete snadno najít na www.liga.cz. Zde lze dohledat kurzy i zpětně.

Ostatní pravidla zůstávají nezměněna. To znamená, že tipujeme na přesný výsledek na všechny zápasy po 60 minutách. Tipovat lze do začátku utkání.

Využít můžete formulář, ve kterém je možné tipovat na následující dva až tři dny. Ten bude k dispozici na stránce Tipovačky. Zůstává též možnost poslat tipy mailem. Zde dochází ke změně - původní mailový klient bohužel zaniká a nově to bude Astix@post.cz.

Z důvodů, aby nebyly zveřejňovány kontakty, je nutné všechny přijaté odpovědi do tabulky přidávat ručně. Proto, prosím, buďte trpěliví a vězte, že pokud se Vám po odeslání formuláře ukáže hlášení "Vaše odpovědi byly zaznamenány", tipy opravdu dorazily.

Všem přejeme co nejvíce přesných tipů, radosti z vítězství a hodně zábavy.

PS: Ani tentokrát nezůstaneme bez odměn, první tři nejúspěšnější tipéři se mohou těšit na věcné či tekuté ceny od jednoho ze spřátelených podniků - Auto Da Fé music pub. Zde také po celou dobu konání MS můžete sledovat přenosy utkání na velkoplošné obrazovce. Budete vítáni.

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.