TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA

Autor: zeliii - Datum: 04 Květen 2017

Opět přicházíme s obvyklým způsobem, kterak si zpestřit klubovou ředkvičkovou sezonu a to tipovačkou na reprezentační sklizeň. Šampionát je za vrátky a příjde co nevidět. Přidejte se a zkuste zkombinovat odhad, znalosti a štěstěnu.

Díky Astixovi už to běží s předstihem pár dní, tak tedy zde ještě pro ty, kdož přehlédli nebo minuli anebo se rozhodnou na poslední chvíli. Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Opět máme nachystáno pár odměn. Minulý rok jsme díky Opavovi založili štafetový způsob ocenění výherce a letos tedy věnuje trofej loňský vítěz - Fároš. Toaletka Ferrari z jeho stáje je už dávno připravena a počítáme s ní při vyhlášení. Děkujeme!
Další umístivší (2.-3.) obveselíme z vlastních fanklubáckých a klubáckých zdrojů. Zkrátka nikdo nepříjde.

Pochopitelně jsou nachystány i projekce v nejrůznějších podnicích, doporučujeme zejména ty spřátelené, známé a prověřené ;) Jistě se někde potkáme a společně zafandíme našim barvám. Kolektivní zážitek je ten nejlepší!

Zápasy českého týmu ve skupině MS:
pá 05.5. 20:15 ČESKO - Kanada
so 06.5. 16:15 Bělorusko - ČESKO
po 08.5. 20:15 Finsko - ČESKO
čt 11.5. 16:15 ČESKO - Norsko
pá 12.5. 16:15 ČESKO - Slovinsko
ne 14.5. 16:15 Francie - ČESKO
út 16.5. 16:15 ČESKO - Švýcarsko

Hráčem měsíce září jsme zvolili Petra Vampolu. Gratulujeme! Petr odpovídal na dotazy fanoušků - offline rozhovor k přečtení ZDE

do Litoměříc - st 17.10.
Bude znovu bus? Odjezd od ZS 15:30, možnost nástupu cestou (Rozdělov, Slaný, Smečno). Cena 150,- / 200,-. Podrobné info a přihlášky ZDE

Dále nás čeká moravský trojboj FRM - POR - VSE
(vše individuální doprava)

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.