TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA

Autor: zeliii - Datum: 04 Květen 2017

Opět přicházíme s obvyklým způsobem, kterak si zpestřit klubovou ředkvičkovou sezonu a to tipovačkou na reprezentační sklizeň. Šampionát je za vrátky a příjde co nevidět. Přidejte se a zkuste zkombinovat odhad, znalosti a štěstěnu.

Díky Astixovi už to běží s předstihem pár dní, tak tedy zde ještě pro ty, kdož přehlédli nebo minuli anebo se rozhodnou na poslední chvíli. Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Opět máme nachystáno pár odměn. Minulý rok jsme díky Opavovi založili štafetový způsob ocenění výherce a letos tedy věnuje trofej loňský vítěz - Fároš. Toaletka Ferrari z jeho stáje je už dávno připravena a počítáme s ní při vyhlášení. Děkujeme!
Další umístivší (2.-3.) obveselíme z vlastních fanklubáckých a klubáckých zdrojů. Zkrátka nikdo nepříjde.

Pochopitelně jsou nachystány i projekce v nejrůznějších podnicích, doporučujeme zejména ty spřátelené, známé a prověřené ;) Jistě se někde potkáme a společně zafandíme našim barvám. Kolektivní zážitek je ten nejlepší!

Zápasy českého týmu ve skupině MS:
pá 05.5. 20:15 ČESKO - Kanada
so 06.5. 16:15 Bělorusko - ČESKO
po 08.5. 20:15 Finsko - ČESKO
čt 11.5. 16:15 ČESKO - Norsko
pá 12.5. 16:15 ČESKO - Slovinsko
ne 14.5. 16:15 Francie - ČESKO
út 16.5. 16:15 ČESKO - Švýcarsko

Slavnostní zahájení extraligové sezony
Neděle 25. 8. od 17:30
Nákupní centrum Oaza
Arménská ul., Kladno

Předposlední prázdninová neděle 25. srpna bude patřit hokeji. Nová sezona, nové dresy, noví hráči... Přijďte pozdravit Rytíře a popřát jim úspěch v nejvyšší hokejové soutěži!

Co se chystá?
- Autogramiáda A-týmu
- Uvedení další legendy do Síně slávy kladenského hokeje
- Představení nových hráčů
- Představení nových dresů
- Charitativní dražba dresu
- Speciální ceny ve fanshopu
- Skákací hrad pro děti
- Maskot

Akce se koná za každého počasí na pasáži NC OAZA. Autogramiáda proběhne u Síně slávy kladenského hokeje. Skákací hrad najdou děti před Dream Body Fitness, kde je zároveň i fanshop. Pódium pak u hlavního karuselového vchodu do NC OAZA. Těšíme se na vás a skvělý hokejový podvečer!

Do Bolzana (ITA) na přípravný mezinárodní turnaj (pá-ne 30.8.-1.9.)

Vstupenky - zájemci nechť se hlásí Gimaxovi a píší na mail gimax@seznam.cz.
Tamtéž i další info. Jde o to, aby byl +/- přehled výjezdníků pro případnou potřebu rezervace vstupenek. Další podrobnosti budeme postupně zveřejňovat.