TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA

Autor: zeliii - Datum: 04 Květen 2017

Opět přicházíme s obvyklým způsobem, kterak si zpestřit klubovou ředkvičkovou sezonu a to tipovačkou na reprezentační sklizeň. Šampionát je za vrátky a příjde co nevidět. Přidejte se a zkuste zkombinovat odhad, znalosti a štěstěnu.

Díky Astixovi už to běží s předstihem pár dní, tak tedy zde ještě pro ty, kdož přehlédli nebo minuli anebo se rozhodnou na poslední chvíli. Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Opět máme nachystáno pár odměn. Minulý rok jsme díky Opavovi založili štafetový způsob ocenění výherce a letos tedy věnuje trofej loňský vítěz - Fároš. Toaletka Ferrari z jeho stáje je už dávno připravena a počítáme s ní při vyhlášení. Děkujeme!
Další umístivší (2.-3.) obveselíme z vlastních fanklubáckých a klubáckých zdrojů. Zkrátka nikdo nepříjde.

Pochopitelně jsou nachystány i projekce v nejrůznějších podnicích, doporučujeme zejména ty spřátelené, známé a prověřené ;) Jistě se někde potkáme a společně zafandíme našim barvám. Kolektivní zážitek je ten nejlepší!

Zápasy českého týmu ve skupině MS:
pá 05.5. 20:15 ČESKO - Kanada
so 06.5. 16:15 Bělorusko - ČESKO
po 08.5. 20:15 Finsko - ČESKO
čt 11.5. 16:15 ČESKO - Norsko
pá 12.5. 16:15 ČESKO - Slovinsko
ne 14.5. 16:15 Francie - ČESKO
út 16.5. 16:15 ČESKO - Švýcarsko

TIPOVAČKA

Tipovací soutěž k MS jako každoročně. Zpestřete si sledování šampionátu a zkraťte chvíle mezi dohledem nad tuzemskými přestupy a návštěvou zahrádek. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

Hráčem baráže jsou
Rytíři Kladno.
Celej tým, každej hráč, nikdo jinej. Bez debat! Hráli srdcem, a my byli s nimi!

Veřejná sbírka

Podpora pro rodinu fotbalisty SK Kladno Filipa Suchého
Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky a Generálním ředitelstvím Vězeňské služby ČR byla vyhlášena veřejná sbírka, která má  podpořit pozůstalé po tragicky zesnulém kolegovi při nehodě eskortního autobusu. Ačkoliv tuto těžkou ztrátu nelze ničím nahradit, chceme společně alespoň touto formou pomoci pozůstalé rodině a vyjádřit jí tak plnou podporu ve složité životní situaci.

Přispějte libovolným finančním darem na účet č.: 4200555535 / 6800
var. symbol: 28799

Již nyní všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu. (Sbírka byla zahájena 9. 5., ukončena bude 30. 6. 2019.)