TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA

Autor: zeliii - Datum: 03 Květen 2018

Tipovací soutěž k MS jako každoročně. Zpestřete si sledování šampionátu a zkraťte chvíle mezi dohledem nad tuzemskými přestupy a návštěvou zahrádek. Projekce ve spřátelených podnicích jsou nachystány. V pátek startujeme, v sobotu na ostro.

Astix se opět činil a vše připravil, čiňte se i Vy a tři nejlepší odměny neminou. Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund.
Ziki obhájil a pokračuje v bezvadných výkonech. Jen tak dál!

INFO

OFFLINE ROZHOVOR
Tentokrát ke žhavému mikrofonu usedli trenéři A-týmu David Čermák, Jindřich Lidický a Jan Kregl; společně s nimi i Radek Jirátko a Jaromír Jágr. Jejich odpovědi na otázky fanoušků jsou
k přečtení ZDE.

na Slavii - pondělí 17.12.
Individuálně / vlakem

do Budějovic - so 22.12.
Plánujeme autobus. Odjezd ve 13:00 od ZS. Cena 450,- / 500,- (včetně vstupenky). Možnost nástupu v Praze (Letiště). Vstupenky pro bus rezervovány, zbytek budeme moci uvolnit pro individuální výjezdníky. Nutnost platby předem! Uzávěrka přihlášek v úterý 18.12. v 8:00 ráno! Podrobné INFO ZDE. Ještě bude upřesňováno, sledujte!

do Kadaně - so 29.12.
Plánujeme autobus

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!