Třinec od nás odjel s prázdnou

Autor: zděnda - Datum: 12 leden 2008

Na zápas s Třincem určite nejeden z nás šel s napětím, jak to dneska dopadne. Třinec je soupeř nepříjemný a moc nám nesedí. Lehkou nervozitu naštěstí přeťal už ve 3.minutě Marek Čurilla, když kousek před modrou sebral třinečákovi puk a nekompromisně skóroval. Utkání dále plynulo s šancemi na obou stranách, ty proti nám naštěstí jistil skvělý Ori, který si letos formu načasoval vážně skvěle. Další zářez nám přichystal Tomáš Horna, a to způsobem vskutku famózním. Na červené zachytil třineckou rozehrávku a sám se řítil na Vojtka, aby před ním předvedl otočku a luxusním bekhendem zasunul do brány. Vojtek alá sněhulák. Druhá třetina byla ve znamení třinecké snahy o zkorigování skóre a šancí na obou stranách. Jmenovitě za nás měl velkou šanci Radek Bělohlav, proti kterému chytře vyjel Martin Vojtek, za Třinec špílmachr David Moravec, který pro změnu nevymíchal Oriho. Třetí třetinu jsme si pohlídali a třešničkou na dortu byl Gagyho gól do prázdné brány. Přišel k tomu sice zadarmo, ale moc mu to přeju, poněvadž má proti sobě řadu kritiků, kteří by ho nejradší poslali do důchodu, kam doufám po sezóně ještě nezamíří.

Je před námi Zlín a tam při naší formě, myslím můžem myslet na body. Držím pěst, držte taky!

Foto: Bohumil Kučera
Galerie: KLA - TRI 3:0

na Vsetín do Brna

Busem každý den tam i zpět, podrobné informace včetně cen a přihlášek najdete odkazech níže:

NE 21.4. odj. 12:30 od ZS

PO 22.4. odj. 13:00 od ZS

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.