K zemi, vztyk aneb přijede k nám armáda

Autor: Mat - Datum: 15 březen 2017

Po čtvrtfinále nás čeká soupeř zvučnějšího jména, Dukla Jihlava.

Ta hraje své domácí zápasy na Horáckém zimním stadionu s kapacitou 7500 diváků. Jediná místa k sezení jsou na podélných tribunách dole, nad nimi a za jednou brankou jsou pak sektory na stání. Domácí kotel stává nad červenou čarou naproti střídačkám.

Co se týče návštěv na Horáckém stadionu, nebyly nijak oslnivé. V základní části si na stadion našlo cestu průměrně 1502 diváků, což Jihlavě stačilo jen na 8. místo v tabulce návštěvnosti. Čtvrtfinále jak s Frýdkem, tak i s Místkem ani jeden zápas nenalákalo do ochozů aspoň 3000 návštěvníků, a tak první větší návštěvy přišly až v semifinále s námi, kdy utkání vidělo 4026, resp. 4116 diváků.

Ve výjezdech na tom jihlaváci byli o něco lépe, celkově v sezóně najezdili 149 043 výjezdových bodů (počítání je vysvětleno v článku o Ústí) a umístili se tak hned za námi na 5. místě.

Ani ve výtvarné tvorbě na vysočině nezaháleli, fotky ze čtvrtfinále k vidění zde: http://www.supporters.cz/clanek/ctvrfinalove-boje-v-1-hokejove-lize/7913.html
foto ze semifinále pak tady:

Nadějné výsledky po domácích zápasech spolu s dobrými termíny k nám jistě přilákají spoustu Jihlaváků. Proto vy všichni, kteří ještě nejste rozhodnuti, běžte si koupit lístek a doražte na oba zápasy, ať Kladeňáky žene plný, ale hlavně modro-bílý dům.

Hráčem měsíce ledna je Adam Kubík. Blahopřejeme a držíme palce do dalších utkání. Addy zodpověděl dotazy fanoušků v offline rozhovoru - čtěte ZDE.

do Č. Budějovic (st 21.2.)
Individuálně. Info ZDE.
Utkání je vyprodáno, pokud by se ještě nějaké vstupenky objevily, tak budeme informovat.
SLEDUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ!

TIPOVAČKA

Tradiční tipovací soutěž k hokejovému olympijskému turnaji. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.