Blog uživatele Mat

Proč na mě klub sere? aneb jak jsem dal 2000 za permici, ale musím chodit načerno

Celá anabáze mých problémů začala vlastně už v den prvního přípravného utkání. Permanentky šly do prodeje až v tento den. Bohužel ne od slibované půlnoci. V poledne, jen několik hodin před prvním utkáním stále nešlo permanentku koupit a už tehdy jsem považoval za chybu, že klub se k tomu nijak nevyjádřil. Nicméně nakonec se předprodej přeci jen spustil, tak jsem narychlo objednával permanentku v práci.

Schůze s vedením – druhé pokračování aneb informační okénko je opět zde

V úterý 31.7. se po skončení prvního přípravného zápasu uskutečnila na zimáku druhá schůzka mezi zástupci klubu a fanklubu, za klub se tentokrát účastnil i majitel a hráč v jedné osobě, Jaromír Jágr.

Samolepková soutěž začíná

Abychom Vás motivovali v šíření naší slávy, rozhodli jsme se uspořádat Samolepkovou soutěž. Ta bude probíhat po celou základní část. Pokud se chcete zúčastnit proveďte následující. Nalepte někam kladenskou samolepku, vyfoťte jí a zašlete nám e-mail na adresu samolepkovasoutez@seznam.cz. Do předmětu zprávy uveďte Vaše jméno či přezdívku, pod kterou chcete soutěžit. Do zprávy pak znovu napište Vaše jméno či přezdívku, místo a datum, kde byla fotka pořízena. No a hlavně nezapomeňte do přílohy dát foto. Pokud e-mail nesplní všechny potřebné náležitosti, fotka nebude zařazena do soutěže.

K zemi, vztyk aneb přijede k nám armáda

Po čtvrtfinále nás čeká soupeř zvučnějšího jména, Dukla Jihlava.

S kým se utkáme aneb Ústí na tribunách

Pojďme se podívat, jak to s naším čtvrtfinálovým soupeřem vypadá na tribunách.

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund.
Ziki obhájil a pokračuje v bezvadných výkonech. Jen tak dál!

INFO

OFFLINE ROZHOVOR
Tentokrát ke žhavému mikrofonu usedli trenéři A-týmu David Čermák, Jindřich Lidický a Jan Kregl; společně s nimi i Radek Jirátko a Jaromír Jágr. Jejich odpovědi na otázky fanoušků jsou
k přečtení ZDE.

na Slavii - pondělí 17.12.
Individuálně / vlakem

do Budějovic - so 22.12.
Plánujeme autobus. Odjezd ve 13:00 od ZS. Cena 450,- / 500,- (včetně vstupenky). Možnost nástupu v Praze (Letiště). Vstupenky pro bus rezervovány, zbytek budeme moci uvolnit pro individuální výjezdníky. Nutnost platby předem! Uzávěrka přihlášek v úterý 18.12. v 8:00 ráno! Podrobné INFO ZDE. Ještě bude upřesňováno, sledujte!

do Kadaně - so 29.12.
Plánujeme autobus

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!