Blog uživatele zeliii


Závan informací na poněkud dusném konci léta

V návaznosti na poslední Matův blog a věcí, které se udály zhruba během uplynulého týdne i já přidávám několik odstavců. Nepůjde ani tak o myšlenky a názory jako spíš o fakta, po kterých voláme.

 

Ale co dál?

Fakta událostí uplynulých dvou měsíců hovoří jasnou řečí. Sestup, zkrácení/zrušení dotace od města, odchod dlouholetého kapitána a legendy klubu, perspektivního obránce i jeho bratra, neprodloužení veteránů i těch, na kterých to letos mělo stát, nutnost rekonstrukce střechy a tím i domácího azylu. Dá se říci jedna rána za druhou. Taková je však skutečnost...

Hráč měsíce

Hráčem měsíce října je Denis Godla. Gratulujeme! A jak je tradicí Denis odpověděl na otázky fanoušků v off-line rozhovoru ZDE.

CHYSTÁME SE

Do Liberce - v PÁ 22.11.
Bus NEJEDE! Vstupenky kupuje každý sám (i pro autobus). Podrobné instrukce ZDE. Všichni potvrzení účastníci budou informováni co a jak... Zbývající VSTUPENKY budou k dostání v předprodeji ON-LINE ZDE.

 

Do Plzně - v ÚT 26.11.
Bude bus? Odjezd 14:45 od ZS, cena včetně vstupenky 300,-/350,-.
Abychom autobus vypravili je potřeba, aby ve středu 20.11. ve 12:00 bylo přihlášeno alespoň 35 zájemců. Přihlášení a podrobné INFO ZDE. VSTUPENKY pro sólo výjezdníky k dispozici ON-LINE ZDE
 

Do Brna - v NE 1.12.
Přihlášení a podrobné INFO ZDE. Doprava individuálně, vstupenky taktéž sledujte Ticketportal ZDE.

 

Budou následovat:
Litvínov - v NE 8.12.
Třinec - ve ST 18.12.
Karl. Vary - v NE 22.12.
Zlín - v SO 28.12.

Podrobnosti připravujeme...

 

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

Rozlosování ELH 2019/20

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!