Blog uživatele zeliii

Závan informací na poněkud dusném konci léta

V návaznosti na poslední Matův blog a věcí, které se udály zhruba během uplynulého týdne i já přidávám několik odstavců. Nepůjde ani tak o myšlenky a názory jako spíš o fakta, po kterých voláme.

Ale co dál?

Fakta událostí uplynulých dvou měsíců hovoří jasnou řečí. Sestup, zkrácení/zrušení dotace od města, odchod dlouholetého kapitána a legendy klubu, perspektivního obránce i jeho bratra, neprodloužení veteránů i těch, na kterých to letos mělo stát, nutnost rekonstrukce střechy a tím i domácího azylu. Dá se říci jedna rána za druhou. Taková je však skutečnost...

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Říjnové výjezdy do Chomutova za polovic!

Po domluvě a podpoře od klubu jsme se rozhodli snížit cenu za autobus na zbývající říjnová domácí utkání. Jednotné jízdné na utkání s Brnem, ČB a Libercem bude 75,-/os. (zpáteční). Vstupenky si zajišťuje každý sám (sledujte a kupujte nejlépe přes ON-LINE předprodej ZDE). Odjezdy od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Pá 29.10. LIB odj. 16:00
St 17:11. KVA odj. 16:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě volejte na 608 481 451).

CHYSTÁME SE I VEN

do Litvínova - ne 31.10.
Bude bus? Již se hlašte! Předpokládaná cena 350,- / 300,-. Odjezd 14:30 od ZS. Podrobnosti a přihlášky ZDE

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.