Krátce před sezónou

Autor: zeliii - Datum: 01 Září 2016

Zase se to blíží. Nová sezóna před námi a zase další v suterénu. Už se nějak prokopem?

V článku několik aktuálních věcí a také už úplně definitivní tečka za proběhlou sbírkou.

Jako každoročně i letos se uskuteční turnaj ve fotbálku "O pohár paní Poldi". V sobotu 3.9. od 10:00 v zadní části Sletiště v tzv. kleci. Tentokrát už po patnácté. Počtvrté jako Daaziilův memoriál. Vše pojede v obvyklých kolejích. Zveme pochopitelně i ty co si nečutnou... Zúčastněné týmy: Fanklub Poldi Kladno, BAF FC, Rytíři Kladno, Amálka Hooligans a Lišky Libušín. Fanklubácký tým obhajuje 5. místo z loňska ;)

Krom toho doražte na Sletiště už o den dřív - v pátek v podvečer odehrají na podiu svůj punk-rock-set spřízněnci Vnitřní Faktoři! A v neděli nesmíte chybět na autogramiádě Áčka Rytířů. Vypukne ve 14 hodin.

Začátkem dalšího týdne by mohla/měla následovat předsezónní tiskovka Rytířů a doufejme, že i setkání pro příznivce. Uvidíme jestli se tak stane. Sledujte informace přímo od klubu na stránkách či facebooku.

Ve středu 7.9. pak první utkání nového ročníku, hnedle domácí s Benátkami. Tam se ukáže...

Výherci pravidelných dlouhodobých soutěží jsme ohledně cen obeslali, pokračujeme i nadále - sledujte příslušné oddíly na webu - Výjezdoměr, Tipovačka.

Další případné aktuality sledujte zde nebo na facebooku. Je v úvaze nějaká prezentace na úvodní utkání, snad to zrealizujeme, čekejte případně výzvu na po-út-st. Pochopitelně naplánujeme výjezdy.

Tak tedy: Ať to jde!

PS: Co se týká sbírky na mládež, tak byla během srpna uzavřena kontrolou ze strany Krajského úřadu. Vše proběhlo jak mělo a tedy v pořádku. Dokumenty k tomuto přiloženy pod článkem - Protokoly 00, 01, 02, 03. A mládežníci již brázdí ledy ve fungl dresech - viz. např. foto1 a foto2.

Protokol_o_kontrole_00.jpg215.53 KB
Protokol_o_kontrole_01.jpg377.13 KB
Protokol_o_kontrole_02.jpg427.29 KB
Protokol_o_kontrole_03.jpg351 KB
1-9-16_KLAvLIT_fotogalerie_16.JPG47.27 KB
1-9-16_KLAvLIT_fotogalerie_21.JPG69.6 KB

Hráčem měsíce ledna je Adam Kubík. Blahopřejeme a držíme palce do dalších utkání. Addy zodpověděl dotazy fanoušků v offline rozhovoru - čtěte ZDE.

do Č. Budějovic (st 21.2.)
Individuálně. Info ZDE.
Utkání je vyprodáno, pokud by se ještě nějaké vstupenky objevily, tak budeme informovat.
SLEDUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ!

TIPOVAČKA

Tradiční tipovací soutěž k hokejovému olympijskému turnaji. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.